Cennik

PAKIET STANDARDOWY:

(KONSOLETA, ŚWIATŁA, KONSTRUKCJA, NAGŁOŚNIENIE CYFROWE)
  • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE (URODZINY, 18-STKI, JUBILEUSZE, IMPREZY RODZINNE ITD.)-  1200 (zastępczy dj)- 2000 zł (osobiście)
  • PAKIET WESELE+ POPRAWINY - 6 000  ZŁ
  •  WESELE- 4 800 ZŁ
  • POPRAWINY- 1 500 ZŁ
  • IMPREZY FIRMOWE- 1700 (dj zastępczy z agencji) 2 000- 2 200 zł (osobiście)
  • STUDNIÓWKI/ PÓŁMETKI- 2 700 ZŁ  
  • SYLWESTER/ ANDRZEJKI;OSTATKI – 3 500 (dj zastępczy) ; 5 000 zł (osobiście) / 1 800 ZŁ (dj zastępczy) / 2 500 ZŁ (osobiście) 
  • Mniejsze imprezy plenerowe festyny, firmówki itp (nagłośnienie i oświetlenie)- w granicach 3 500  zł(w cenie konferansjerka - prowadzenie imprezy, zestaw nagłośnienia i oświetlenia do 500 osób ) 
  • WYPOŻYCZENIE GOTOWEGO SPRZĘTU NA IMPREZĘ (WŁĄCZNIE Z LAPTOPEM Z PLAYLISTĄ)- 600 ZŁ

 

PAKIET PREMIUM :

(NALEŻY DODAĆ TĄ KWOTĘ DO CENY IMPREZY, USŁUGA BEZ OPCJI DJ PLUS 50 ZŁ)  

NAGŁOŚNIENIE Z KONSTRUKCJĄ LEDOWĄ, które zapewnią wrażenia akustyczne i  wizualne; 
- w cenie imprezy

TELEDYSK Z IMPREZY I FOTOGRAFIA Jest obrabiany z podłożonym dźwiękiem w formie filmiku 15-20 minutowego. Wspaniała pamiątka, która dostarczy mnóstwo wspomnień (obrobiony i dostarczony po imprezie PM do pobrania z konta google i często także udostępniony do obejrzenia z YT docelowej grupie osób). Nagrywamy wszystkie najważniejsze momenty Imprezy/Wesela układając później w bardzo ciekawą całość (oglądając często odnosimy wrażenie, że film jest dużo dłuższy). Ujmujemy tak, aby każdy z gości przynajmniej przez chwilę był widoczny na filmiku oraz celebrujemy kamerując osoby najważniejsze. Wycięte są wszystkie ujęcia w jak najlepszym świetle, tak-aby nie było niestosownych sytuacji czy źle wyglądających osób.
 
+ 700 zł w przypadku urodzin (15-20 min.) w jakości 4k (nagrywane przez kilka najważniejszych godzin, a często z osobą do pomocy na całą imprezę )

+ 900 zł w przypadku wesela jest to dużo więcej godzin obróbki i samej uroczystości od momentu przyjazdu Pary Młodej na salę (wszystkie ważne momenty ujęte w całość - często w ujęciu slow motion) w jakości 4k (włącznie z oczepinami). 

+ 500 zł (opcja tylko do imprezy z DJ) Fotografie robione i oddane tuż po imprezie (w wersji surowej bez obróbki). Zdjęcia są bardzo czyste, wyraźne i odpowiednio doświetlone. Wykonywane przy pomocy profesjonalnego sprzętu SONY A7III z różnymi obiektywami i lampą doświetlającą (obsługuje przeważnie w międzyczasie DJ, lub pomocnik). Oddawane są wszystkie ważne momenty ujęte oraz zabawa (około 150-250 zdjęć)

+ 900 zł (opcja również na inne imprezy) Zdjęcia wykonywany przez dodatkową osobę łącznie z obróbką w programie. Podobnie jak powyżej oddawane jest około 200 zdjęć odpowiednio wykonanych i obrobionych (1 miesiąc po imprezie). 

Film z WESELA Jest zawsze nagrywany przez dodatkową osobę włącznie z wszystkimi uprawnieniami i profesjonalnie ciekawie obrobiony po imprezie. Posiadamy licencje na nagrywanie także w kościele oraz dbamy o to aby ujęcia była bardzo czyste, a wszystkie ważne momenty zarejestrowane również z dźwiękiem. Film jest oddawany maksymalnie do pół roku po imprezie w zależności od nasilenia podobnych zleceń w sezonie. Wykonujemy oczywiście nową technologią przy użyciu jednego z najnowszych sprzętów na rynku (SONY A7III z Gimbalem Ronin S, Mikrofon, Stopki, Lampy Doświetlające, Rejestratory Dźwięku i inne niezbędne artykuły do zrobienia dobrego filmu). Jakość jest w formacie 4K, a całość oscylujemy w przedziale czasowy 1-1.5 godz. Na życzenie wykonujemy także krótsze i bardziej efektowne filmy. Materiały oddajemy często w formie do pobrania online lub na życzenie na pendrive (za dopłatą również na własnym dysku twardym- na wszystkie ważne materiały WESELNE-najbezpieczniej).

+ *2500 cały film godzinny (do 1.5h w zależności od materiału)          

+ 200 zł do nagrania przygotowań

+ 300 zł teledysk z wesela (3-5 minutowy)

+ 3000 zł (Pakiet Premium)- całość wesela od momentu przygotowań łącznie z teledyskiem

* przykładowy materiał : https://www.youtube.com/watch?v=1LdDauKCteY

CIĘŻKI DYM  Jest to tak zwany Taniec w Chmurach. Niesamowity efekt unoszącego się dymu w formie białej mgły (lub podświetlonej) przy parkiecie na wysokość kolan, a nawet sięgający do  pasa. Zazwyczaj stosowany podczas Pierwszego Tańca lub na urodzinach i podobnych imprezach podczas podawania Tortu. Efekt utrzymuje się nawet do 7 minut !)

+ 550 zł- ciężki dym do tańca (efekt "łał") 

+ 850 zł - taniec z czterema fontannami iskier ( bardzo zjawiskowy efekt, który urozmaici Wasz taniec rozpoczynający zabawę )

+ 1100 zł- ciężki dym podczas tańca (4 fontanny iskier podczas tańca i 4 szt. przy torcie)

+ 550 zł- wersja na Urodziny- efekt "łał" przy torcie razem z ciężkim dymem i 2 fontannami iskier 

+ 200 zł- wynajem samej maszyny i poinstruowanie jak wykonać (maszyna zmieści się do samochodu, a wykonać może ktoś z gości lub świadkowie)

OŚWIETLENIE SALI LED Ustawione przy ścianach tzw. pary LED udekorują całą salę w odpowiednio wybranych przez Was kolorach. Tworzą estetyczny elegancki efekt, który sprawdza się dodatkowo jako dekoracja sali światłem. Wszystkie ściany podświetlone po zmierzchu tworzą klimatyczny nastrój, który nie wymaga dodatkowego oświetlenia. Kolory najczęściej wybierane to: róż, błękit, zielony, biały, żółty bądź mieszanka tych kolorów oraz także na czasie łączenie białego ze złotym !

+ 500 zł-wybrane kolory (również na czasie biały ze złotym (rustykalny klimat)

FOTOBUDKA  Jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych atrakcji, a rozłożony przez Nas NAMIOT 2.3x2.3x2.3m sprawdzi się także pod względem  estetycznym jak i zapewni odpowiednie miejsce do robienia zdjęć (CAŁY PODŚWIETLONY na wybrane kolory (także rustykalnie) doskonale się wkomponuje zawsze w klimat imprezy . Wchodząc do namiotu grupami nawet 10 osobowymi macie Państwo do wyboru atrakcyjne REKWIZYTY, z którymi zrobicie serie 4 zdjęć na tle podświetlonego namiotu w wybranych przez Was kolorach oraz następnie czekacie na wydruk, na którym widnieją te 4 ujęcia oraz imię jubilata bądź imiona nowożeńców lub po prostu nazwa imprezy tematycznej. Na zewnątrz namiotu przy estetycznie wyglądającej foto budce DREWNIANEJ w stylu retro, stoi UŚMIECHNIĘTA OSOBA, która służy pomocą. Wszystkie zdjęcia będą przekazane w formie elektronicznej osobie zlecającej oraz będzie możliwość wklejenia foto do PAMIĄTKOWEGO ALBUMU przekazanego także przez naszą firmę Kokos-Booth. Więcej szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.   

+ 800 zł / 3 godz.  

+ 950 zł / 4 godz. 

+ 1200 zł / całą noc

KARAOKE Z EKRANEM PROJEKCYJNYM Karaoke to niesamowita rozrywka w trakcie imprezy urodzinowej, fimowej lub wesela (zwłaszcza kiedy PM (Para Młoda) planuję sporo przyśpiewek za stołami). Poruszy towarzystwo do wspólnego śpiewania (biesiadowania) przy ulubionych polskich propozycjach i nie tylko. Dj oczywiście prowadzi grupę, aby zdążyła odpowiednio nadążyć za tekstem. Rozdajemy dla publiczności 2-do 4 mikrofonów w zależności od potrzeby. Projektor (lub telewizor często lepiej się sprawdzi niż projektor) jest odpowiednio umieszczony przy stanowisku oraz podpięty do laptopa dj-a, co daje obydwu stronom odpowiedni podgląd na całą sytuację . Repertuar śpiewanych propozycji jest nieograniczony (posiadamy bazę nowych przebojów, jak i starszych klasyków). Grupa może także wybrać opcję śpiewania razem z oryginalnym wokalem. Projektor często służy do wyświetlania filmów, teledysków weselnych, pokazów zdjęć z dzieciństwa na urodziny czy prezentacji klas na studniówkach.  

+ 350 zł

ZESTAW FAJERWERKÓW- Niesamowity pokaz na niebie 2-3 minutowych fajerwerków (całe niebo błyszczy od rozblasku bez przerw między strzałami; w rzeczywistości wydaje się dużo dłuższy pokaz). Mamy do wyboru pakiet standardowy i rozszerzony, który jest jeszcze bardziej dynamiczny i odpalany przeważnie z 2 miejsc oddalonych odrobinę od siebie). Wykonujemy w bezpiecznej odległości od sali ze szczelnie skomponowanej skrzyni, co jeszcze bardziej poprawia bezpieczeństwo. Często wybierany podczas różnych imprez w celu celebracji, a także aby dodać odrobinę szaleństwa Waszej imprezie (większość gości nawet na sylwestra nie widzi takiego pokazu). Odpalane jest w automatycznym ciągu kilkaset strzałów. Polecany również na zewnątrz z Fontannami Iskier oraz lampką szampana !

+ Pakiet standard-800 zł 

+ Pakiet rozszerzony- 1300 zł 

NAPIS LOVE- Piękny i duży 130 cm mocno świecący napis LOVE który doda uroku i doświetli cała salę z kilkudziesięciu SZKLANYCH RETRO ŻARÓWEK (ciepła barwa) lub taras (najlepiej z zadaszeniem), a przede wszystkim nie może go zabraknąć jeśli planujecie ceremonię zaślubin w plenerze. Teraz włącznie z rustykalnymi szklanymi żarówkami wygląda bardzo naturalnie i przerośnie Wasze oczekiwania ! Ustawiony na sali sprawia także, że ujęcia z kamery czy fotografa będą jeszcze bardziej żywe i lepiej doświetlone. Zawsze można ustawić go także piętrowo LO/VE. Blisko słodkiego lub wiejskiego stołu zachęci do korzystania z wszystkich dostępnych smakołyków. Często wykorzystywany do sesji zdjęciowych lub polecany na podwyższeniu jako ścianka za Parą Młodą.

+ 500 zł 
+ przykładowy film :  https://www.youtube.com/watch?v=L9XXzzxobkc (na filmie jeszcze nie było nowych retro szklanych żarówek)

FONTANNY ISKIER- Rewelacyjne sypiące się, nie-palne iskry na wysokość 2.5-3,5 metrów i z czasem trwania około 40 s. Odpalane bezpiecznie ze stacji dokujących zdalnie za pomocą pilota przez odpowiedzialną osobę uwydatnią każdą okazję ( tort, pierwszy taniec, fotografie nocne na zewnątrz itp.). Niektóre pakiety mogą być użyte 3 razy np.: część przy pierwszym tańcu, a następnie przy torcie czy na zewnątrz podczas zdjęcia grupowego. Fontanny Iskier w szczególności polecamy z pakietem "Ciężki Dym", a efekt tego połączenia zaskoczy nawet dobrze zaprawionych "Weselników" i nie tylko. Polecane jest także użycie przy tych atrakcjach we własnym zakresie automatycznego konfetti (dostępne w technice biurowej). Fontanny Iskier również coraz częściej są wykorzystywane podczas "Wejścia" Pary Młodej na salę. 
Różne Pakiety:

+ 4 szt- 300 zł 
+ 6 szt- 450 zł
+ 8 szt- 550 zł ( można rozłożyć na 2 lub 3 użycia- np. Taniec,Tort, Wejście PM na salę, Sesja zdjęciowa na zewnątrz (po zmierzchu))

AUTO DO ŚLUBU- Ładne nowe MITSUBISHI AUTLANDER 3 CZARNE zawiezie wraz z eleganckim kierowcą Państwa do ślubu i wszędzie tam gdzie będzie potrzeba. Mitsubishi jest specjalnie przystrojone, tablice z napisem Para Młoda, dekoracje kwiatowe( czerwony pasuje lub żółty), przyciemniane szyby i szampan z 4 lampkami na przywitanie nowożeńców czy także na wzniesienie toastu razem ze świadkami ! Auto kwalifikuje się jako SUV i bez najmniejszego problemu wystarczy miejsca na Parę Młodą (w szczegolności suknię), a często pomieści również świadków. Pojemny bagażnik sprosta Waszym bierzącym potrzebom na upominki, a nagłośnienie HQ o wysokiej mocy wraz z ekranem wideo odpowiednio Was nastroji do klimatu WESELA. Cały czas do Waszej dyspozycji jest kierowca. Usługa obejmuje w cenie, wesela oddalone do 30 km od Bolesławca oraz pokonanie trasy z kierowcą do 30 km. (zabranie Pary Młodej do Kościoła (również przyjazd Męża po Żonę) oraz dojazd na Salę po Kościele (lub Cywilnym) i 20 min na spokojne przywitanie Pary Młodej-                         całość nie powinna zająć dłużej niż 3 godz.)

+ 700 zł- w odległości do 40 km od Bolesławca (ewentualna dopłata w przypadku dłuższej trasy)  

*WESELE MARZEŃ - wszystko w ofercie (kilkaset zł taniej w zależności od Pakietu). Nie obejmuje auta do ślubu oraz całości filmu
    
- 8300 zł (DJ(1dzień), Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie LED)- rabat na wszystkich dodatkach 300 zl
    
- 9600 zł (DJ (2dni), Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie sali LED, Karaoke)- rabat na wszystkich dodatkach 500 zł i Karaoke gratis
    
- 9100 zł (DJ(1dzień), Dodatkowo FILMIK 15 min. z sali, Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie LED)- rabat na wszystkich dodatkach 400 zl
    
- 10 400 zł (DJ (2dni), Dodatkowo FILMIK 15 min. z sali, Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie sali LED, Karaoke)- rabat na wszystkich dodatkach 600 zł i Karaoke gratis

WYNAJEM SPRZĘTU NAGŁOŚNIENIOWEGO I OŚWIETLENIOWEGO- Zestaw muzyczny dostosowany jest do wielkości pomieszczenia, ale bądź pewny, iż nie zabraknie tej mocy (to nie jest zwykły głośnik bloototh), to porządne estradowe kolumny, które nagłośnią twoją imprezę oraz ją odpowiednio doświetlą z wielu miejsc. W skład zestawu także wchodzi obsługa (czyli podłączenie przed i złożenie po imprezie tak abyś ty mógł nacieszyć się samą imprezą), mikrofon podpięty (do wznoszenia toastów) oraz laptop z wgraną muzyką i dostępem do YT premium, a co najważniejsze nieograniczony dostęp do różnorodnej playlisty muzycznej we wgranej aplikacji SPOTIFY ! Twoim zadaniem jest zapewnić w laptopie połączenie do internetu za pomocą często darmowego łącza w miejscu imprezy lub po prostu udostępnić go z Twojego Telefonu za pomocą przycisku HOTSPOT (jeśli nie znajdziesz zasięgu niczym się nie martw, jak wspomniałem wcześniej laptop posiada także wgraną muzykę). Jest to bardzo dobra alternatywa na mniejsze budżetowe imprezy, bo doskonale rozumiemy jak w tych czasach wszystko drożeje. Często na ostatnią chwilę organizujesz imprezę i jest problem ze znalezieniem DJ, to jest to najlepsza alternatywa. Polecamy taki zestaw na poprawiny Wesela, gdzie często Wasi goście nie mają już siły na bardzo wystrzałowy drugi dzień. 

+ 500 zł na terenie Bolesławca (poza miasto do 6 km darmowo, później dopłata 2.5 zł/km-liczymy w jedną stronę)- rozkładamy i składamy po imprezie 

 400 zł na poprawiny (po weselu z DJ) - również składamy po poprawinach (poprawiny z innego Wesela 450 zł)