O mnie

* materiały podglądowe wysyłamy tylko osobom docelowo zainteresowanym 

TELEDYSK Z IMPREZY I FOTOGRAFIA

Jest obrabiany z podłożonym dźwiękiem w formie filmiku 15-20 minutowego. Wspaniała pamiątka, która dostarczy mnóstwo wspomnień (obrobiony i dostarczony po imprezie PM do pobrania z konta google i często także udostępniony do obejrzenia z YT docelowej grupie osób). Nagrywamy wszystkie najważniejsze momenty Imprezy/Wesela układając później w bardzo ciekawą całość (oglądając często odnosimy wrażenie, że film jest dużo dłuższy). Ujmujemy tak, aby każdy z gości przynajmniej przez chwilę był widoczny na filmiku oraz celebrujemy kamerując osoby najważniejsze. Wycięte są wszystkie ujęcia w jak najlepszym świetle, tak-aby nie było niestosownych sytuacji czy źle wyglądających osób.
 
+ 700 zł w przypadku urodzin (15-20 min.) w jakości 4k (nagrywane przez kilka najważniejszych godzin, a często z osobą do pomocy na całą imprezę )

+ 900 zł w przypadku wesela jest to dużo więcej godzin obróbki i samej uroczystości od momentu przyjazdu Pary Młodej na salę (wszystkie ważne momenty ujęte w całość - często w ujęciu slow motion) w jakości 4k (włącznie z oczepinami). 

+ 500 zł (opcja tylko do imprezy z DJ) Fotografie robione i oddane tuż po imprezie (w wersji surowej bez obróbki). Zdjęcia są bardzo czyste, wyraźne i odpowiednio doświetlone. Wykonywane przy pomocy profesjonalnego sprzętu SONY A7III z różnymi obiektywami i lampą doświetlającą (obsługuje przeważnie w międzyczasie DJ, lub pomocnik). Oddawane są wszystkie ważne momenty ujęte oraz zabawa (około 150-250 zdjęć)

+ 900 zł (opcja również na inne imprezy) Zdjęcia wykonywany przez dodatkową osobę łącznie z obróbką w programie. Podobnie jak powyżej oddawane jest około 200 zdjęć odpowiednio wykonanych i obrobionych (1 miesiąc po imprezie). 

Film z WESELA Jest zawsze nagrywany przez dodatkową osobę włącznie z wszystkimi uprawnieniami i profesjonalnie ciekawie obrobiony po imprezie. Posiadamy licencje na nagrywanie także w kościele oraz dbamy o to aby ujęcia była bardzo czyste, a wszystkie ważne momenty zarejestrowane również z dźwiękiem. Film jest oddawany maksymalnie do pół roku po imprezie w zależności od nasilenia podobnych zleceń w sezonie. Wykonujemy oczywiście nową technologią przy użyciu jednego z najnowszych sprzętów na rynku (SONY A7III z Gimbalem Ronin S, Mikrofon, Stopki, Lampy Doświetlające, Rejestratory Dźwięku i inne niezbędne artykuły do zrobienia dobrego filmu). Jakość jest w formacie 4K, a całość oscylujemy w przedziale czasowy 1-1.5 godz. Na życzenie wykonujemy także krótsze i bardziej efektowne filmy. Materiały oddajemy często w formie do pobrania online lub na życzenie na pendrive (za dopłatą również na własnym dysku twardym- na wszystkie ważne materiały WESELNE-najbezpieczniej).

+ *2500 cały film godzinny (do 1.5h w zależności od materiału)          

+ 200 zł do nagrania przygotowań

+ 300 zł teledysk z wesela (3-5 minutowy)

+ 3000 zł (Pakiet Premium)- całość wesela od momentu przygotowań łącznie z teledyskiem
 

ps: posiadamy oczywiście wszelkie uprawnienia do kamerowania w kościele